Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .
Mamici si Scutecei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

+4
Madalina02
allesia
noelia
mery.mary
8 participanți

In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de mery.mary Mar Ian 12, 2010 3:49 pm

mamici cat timp ati alaptat sau cat vreti sa alaptati?


Ultima editare efectuata de catre mery.mary in Mar Ian 19, 2010 1:54 pm, editata de 2 ori
mery.mary
mery.mary
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 469
Puncte : 2523
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 38
Localizare : sag-timis

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de noelia Mar Ian 12, 2010 9:06 pm

eu pe Andreiutz l_am alaptat doar 3 luni...nu am avut lapte suficient si ii dadeam si complectare milumil , si la 3 luni nu a mai vrut tzitzi, dar i_as fi dat daca ar fi vrut cat as fi avut.....acum la bb2 mi s_a facut laptic deja de la 5 luni si sper sa am cat de mult....oricum imi doresc sa alaptez cat va vrea bebelina...nu conteaza , ii dau cu cel mai mare drag :sioi23:
noelia
noelia

Mesaje : 6
Puncte : 38
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 37
Localizare : SPANIA

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de mery.mary Mar Ian 12, 2010 10:09 pm

pee matei si eu numai 2 luni am plans m-am necajitt ca am avut probleme cu el si am pierdut laptele,pe mara o alaptez inca si facem un ann acusiii si oo sa i dau cat vreaa
mery.mary
mery.mary
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 469
Puncte : 2523
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 38
Localizare : sag-timis

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de allesia Mier Ian 13, 2010 9:44 am

andrei al meu are 10 luni aproape si e dependent de titzi ,o sa il alaptez cat o sa pot,o sa vedem cand o sa merg la serviciu cum va fii,atunci v-a avea 2 ani Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? 854197
allesia
allesia
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 216
Puncte : 1407
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 42
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de Madalina02 Mier Ian 13, 2010 9:45 am

eu din nefericire am alaptat doar 3 luni din cauza ca am avut probleme de sanatate si terebuia sa iau antibiotic,miar fi placut sa alaptez mai mult Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? 159958
Madalina02
Madalina02
Mamica
Mamica

Mesaje : 186
Puncte : 887
Data de inscriere : 12/01/2010
Localizare : IASI

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de elizanicole98 Mier Ian 13, 2010 11:03 am

eu il mai alaptez si acum pe edy si in curand va implini 2 ani,cred ca nu-l voi intarca nici dupa doi ani.e foarte dependent de titi si acum :salal32:
elizanicole98
elizanicole98
Mamica
Mamica

Mesaje : 57
Puncte : 90
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 46
Localizare : Romania

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de dolcemaria Mier Ian 13, 2010 11:27 am

Eu pe Maria o alaptez inca...si o voi alapta cat doreste ea!!!
dolcemaria
dolcemaria
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 218
Puncte : 1309
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 41
Localizare : Sibiu

http://maria-pascu.blogspot.com/

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de Flory_83 Lun Ian 18, 2010 10:33 pm

eu inca il alaptez pe andrei dar ii dau si completare, il voi alapta cat va vrea sa suga, la noi s-a pus problema invers....nu ca daca ii dau completare nu mai vrea sa suga ci ca nu vrea sa mai pape completarea.....
Flory_83
Flory_83
Mamica super
Mamica super

Mesaje : 201
Puncte : 684
Data de inscriere : 15/01/2010
Varsta : 41
Localizare : Romania

http://life-care.forumgratis.ro/index.htm

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de dariacosminaa Vin Feb 05, 2010 2:39 pm

eu nu am avut lapte nici la adi nici la daria..doar doua luni la amindoi Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? 159958
dariacosminaa
dariacosminaa
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 560
Puncte : 1727
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 41
Localizare : arad

Sus In jos

Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati? Empty Re: Mamici, cat timp ati alaptat sau cat doriti sa alaptati?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum