Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .
Mamici si Scutecei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

+2
dolcemaria
raluca08
6 participanți

In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de raluca08 Mar Mar 16, 2010 8:34 pm

eu pana la 4 luni vomitam aveam ameteli off sa nu imi duc aminte de ele dar a fost placut sa am pe ralu in burtica pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? 312985
raluca08
raluca08
Mamica
Mamica

Mesaje : 99
Puncte : 663
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 34

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de dolcemaria Mier Mar 17, 2010 9:28 am

Eu pana la 4 luni am varsat intr-una, dar toata sarcina am avut ameteli, mi-a fost fff rau! pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? 159958
dolcemaria
dolcemaria
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 218
Puncte : 1309
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 41
Localizare : Sibiu

http://maria-pascu.blogspot.com/

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de Madalina02 Mier Mar 17, 2010 9:32 am

EU PANA LA 3 LUNI AVEAM GREATA DA NUMAI SEARA CAND MA REANTORCEAM DE LA MUNCA SI IN CASA ERA MIROSU DE MANCARE
Madalina02
Madalina02
Mamica
Mamica

Mesaje : 186
Puncte : 887
Data de inscriere : 12/01/2010
Localizare : IASI

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de allesia Mier Mar 17, 2010 10:50 am

mie imi era greata cand simteam mirosuri de mancare dar cand aveam cam 4 luni de sarcina mi-a trecut
allesia
allesia
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 216
Puncte : 1407
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 42
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de dariacosminaa Mier Mar 17, 2010 9:26 pm

eu pina am nascut
dariacosminaa
dariacosminaa
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 560
Puncte : 1727
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 41
Localizare : arad

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de briana19 Lun Mar 22, 2010 11:14 pm

eu nu am avut asa ceva...si mancam de toate...aveam pofta de ceapa si usturoi....dak nu mancam zilnik si inebuneam...imi faceam salta(salata verde,rosii,ceapa,usturoi,castraveti,marar,lamaie si iaurt) mmmm imi ploua in gura
briana19
briana19
Mamica
Mamica

Mesaje : 70
Puncte : 198
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 34
Localizare : arad

http://bri3nutza-bria-19m.hi5.com

Sus In jos

pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ? Empty Re: pana la cate luni aveati ameteli greturi in sarcina ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum