Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici si Scutecei
Bine ati venit pe forumul Mamici si Scutecei . Pentru a putea vedea toate topicurile si sa cititi in ele sa va docmentati va rugam sa va inregistrati . Multumesc .
Mamici si Scutecei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

4 participanți

In jos

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA Empty CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

Mesaj Scris de dariacosminaa Mier Feb 17, 2010 12:51 pm

eu ma asigur tot timpul sa am med pt febra,diaree restu mergem la doct cind avem probleme
dariacosminaa
dariacosminaa
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 560
Puncte : 1727
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 41
Localizare : arad

Sus In jos

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA Empty Re: CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

Mesaj Scris de Madalina02 Mier Feb 17, 2010 1:28 pm

eu nu am decat siropel pt febra,dureri de dinti Panadol spuzitori de paracetamol,apa de mare pt nasuc,vata ,pansament,si cam atata in caz de urgenta merg la doctor nui dau medicamente aiure
Madalina02
Madalina02
Mamica
Mamica

Mesaje : 186
Puncte : 887
Data de inscriere : 12/01/2010
Localizare : IASI

Sus In jos

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA Empty Re: CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

Mesaj Scris de anes Mier Feb 17, 2010 1:31 pm

noi avem:pt febra ibalgin sau nurofen,panadol pt dinti,supozitoare cu paracetamol,algocalmin si cu glicerina
ser fiziologic
comprese ,tampoane
si in rest mergem la pediatru nu ne tratam dupa ureche ci numai dupa sfatul medicului!!!
anes
anes
Mamica
Mamica

Mesaje : 60
Puncte : 364
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 42
Localizare : campina-prahova

Sus In jos

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA Empty Re: CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

Mesaj Scris de mery.mary Mier Feb 17, 2010 9:00 pm

noi avem ;;
supozitoare de glicerina ,paracetamol ,novocalmin,nurofen
pentru alergi;aierius
pentru tuse ;eurespal
CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA 830511
mery.mary
mery.mary
Moderatoare
Moderatoare

Mesaje : 469
Puncte : 2523
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 38
Localizare : sag-timis

Sus In jos

CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA Empty Re: CE MEDICAMENTE PT COPII ESTE OBLIGATORIU SA AVEM IN CASA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum